Перейти до основного вмісту

Нещодавно у нас з'явилася нова послуга - експрес макіяж. Основна його перевага – це швидкий час виконання (не більше 30 хв), що є проявом справжнього професіоналізму. Він є малопомітним, а  акцент робиться на одній із ключових зон: очі, губи, щоки. Наші чарівниці за мінімальний відрізок часу максимально освіжать і прикрасять Ваше обличчя.  Якщо Вам потрібно швидко довершити образ – запрошуємо на експрес макіяж в Мон Реаль у Львові.
У нашій студії роблять всі види макіяжу: весільний, вечірній, повсякденний, Makeup для показів та фотозйомок. Візажисти підберуть Вам образ до будь-якої події, підкреслять сильні сторони, Вашу індивідуальність та приховають незначні недоліки.

Макіяж у Mon Real виконується найкращою косметикою та професійними візажистами. Наші майстри володіють справжнім мистецтвом візажу, знають певні секрети, вміють вдало поєднати кольори й текстури та правильно розставити акценти, зважаючи на Вашу форму обличчя, тип шкіри та вік.

Тактовний і уважний персонал студії Mon Real Beauté цінує своїх Гостей. Ми надаємо якісні послуги, допомагаємо підкреслити природну красу та створити Ваш неповторний образ.

 

Ідеальний візаж від Mon Real Beauté Studio - ми підкреслимо Вашу справжню красу!

Макіяж

  грн.
Щоденний від 450
Вечірній від 500
Весільний від 600